KIM – druhý ročník

Dňa 31.5.2019 sa uskutočnil druhý ročník slávnostného odovzdávania ocenení KIM, študentom Krompašského Gymnázia. Ocenenia boli odovzdávané študentom, ktorý sa iniciovali a dosahovali značné úspechy v jednotlivých kategóriách: Literatúra, Šport, Výtvarné umenie, Hudobné umenie, Digitálne umenie, Veda a technika a Humanitné vedy. Žiakom triedy PRÍMA, bola zavedená zvlášť kategória BABY KIM. Výber nominácií a výhercov zabezpečovala výberová komisia zložená z pedagógov našej školy. Mená výhercov boli dokonale utajené aj pred členmi organizátorského tímu. Program bol tento rok zložený z viacerých vsuviek, ktoré sme sa snažili situovať viac k záverečným kategóriám. Po kategórií hudobné umenie nasledoval spev víťazky Alexandry Múdrej, pred vedou a technikou sa premietalo krátke video o Veľkej Fermatovej vete. Program podujatia sa niesol v znamení porušovania ľudských práv a slobôd. O danej problematike, viac porozprával na svojej krátkej prednáške Martin Sýkora, z organizácie Amnesty International. Na záver programu bolo udelené ocenenie Absolútny KIM, študentke Janke Hennelovej, ktorá v Biologickej olympiáde postúpila až na medzinárodné kolo do Iránu, na ktorom sa jej podarilo získať bronzovú medailu. Program sprevádzali moderátori Dávid Magdoško a Alexandra Múdra.

Špeciálne poďakovanie: PaedDr. Martina Balogová, Mgr. František Jochman, Mgr. Viliam Švirk, Mgr. Jozef Salanci Dis. Art., Mgr. Martin Sýkora, Mgr. Matej Cvengroš, PaedDr. Darina Dudičová, Jakub Uličný, Jaroslav Melega, Veronika Bertová, Adam Sokolský, Adam Lach.

 

Všetkým zúčastnením ďakujeme a výhercom gratulujeme.

Toto podujatie finančne podporili: Mesto Krompachy, Gymnázium Krompachy, Amnesty International, Unique & Limited.

Tento projekt je súčasťou Start The Change

 

KIM 2019 program

Porušovanie ľudských práv

Úvodné video

Záver

Fermatova veta

Tu zverejnené fotky (ako aj materiál na celom webe) podliehajú autorským právam, preto šírenie a kopírovanie je zakázané a z Cloudového úložiska bez vedomia autora, je prísne zakázané, podmienky šírenia je možné pozrieť tu.

Autor fotiek : Matej Sliviak